• Wpisów: 97
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 12:47
  • Licznik odwiedzin: 22 008 / 1368 dni
 
takiezycieziom
 
Gdyby ktoś nie wiedział są już wakacje. Wiele osób zostaje w domu i nigdzie nie wyjeżdża. Większość z tych osób na pewno się nudzi i nie ma co robić. Dzisiaj postaram się wam pomóc i zapobiec nudzie.

1. Jeśli jesteś osobą rozrywkową czy szaloną tak jak ta osoba na zdjęciu poniżej to możesz iść na jakąś imprezę czy ognisko lub samemu zorganizować i zaprosić przyjaciół, znajomych.

1.jpg


2. Jeśli znów nie jesteś taki szalony i rozrywkowy jak osoba powyżej to możesz po prostu wyjść na spacer, pojeździć na rolkach, rowerze, desce, pobiegać itd... Jeśli nie masz z kim tak jak ja to po prostu idź sama. Samemu też można się dobrze bawić.

2.jpg


3. Jeśli lubisz gdzieś jeździć to pojedź na zakupy, kręgle, koncert, odwiedź rodzinę czy jakąś wycieczkę lub po prostu wsiądź do pierwszego lepszego pociągu i pojedź w nieznane.

3.jpg


4. Jeśli jest tak ciepło, że nie chce ci się wychodzić z domu to możesz poczytać jakąś książkę, ewentualnie napisać własną. Możesz też porysować, zrobić kolaż z zdjęć czy gazet, pośpiewać lub fałszować na cały głos. Ewentualnie zrobić porządek w pokoju, przemeblowanie.

4.jpg


5. Jeśli lubisz gotować to upiec jakieś dobre ciasto, ciastka czy babeczki.

5.jpg


6. Jeśli jest upał i chcesz się trochę ochłodzić zawsze możesz pojechać na basen lub jezioro. No chyba, że ci się nigdzie nie chce jechać to rozłóż swój własny basen.

6.jpg


7. Jeśli ci się nic nie chce to idź spać. Po co się będziesz dodatkowo przemęczać. Prześpij całe wakacje, a później narzekaj, że tak krótko trwały...

7.jpg


8. Jeśli chciałabyś/chciałbyś spróbować coś nowego to zapisz się na piłkę nożną, tenis, siatkówkę lub zrób sobie tatuaż, kolczyk zafarbować włosy.

8.jpg


9. Spełnij marzenia. To akurat nawiązuje do kilku powyższych punktów.

9.jpg


10. Ewentualnie możesz pozostać no lifem i siedzieć cały czas przed komputerem, telefonem czy telewizorem. Oglądając filmy, grając w gry, siedząc na fb lub pisząc bloga tak jak ja i opychając się słodyczami.

10.jpg


Mam nadzieję, że chodź trochę wam pomogłam i was zainspirowałam. Zapraszam na mojego aska. Chętnie po odpowiadam na wasze pytania itd... : ask.fm/Pozytywna32

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego